Chcesz otrzymywać dodatkowe przywileje z członkostwa Coral Club

Po zarejestrowaniu się otrzymasz numer klubowy Coral Club (CCI ID). Na aktywację będziesz mieć 90 dni. Gdyby nie zdążysz aktywować numer klubowy w ciągu 90 dni, to twoja rejestracja i numer wygasają, ale kolejny raz możesz zarejestrować się i dostać nowy numer klubowy.

!Oczywiście, możesz kupować produkty Coral Club bez posiadania numeru klubowego, ale wtedy – to będą ceny detaliczne.

Gdyby już masz numer klubowy, możesz polecać produkty Coral Club, za pośrednictwem media lub kontaktem osobistym, za to będziesz dostawać 5 % na swoje konto klubowe.

(W przypadku jak osoba kupi coś na naszej stronie wskazując ciebie jako osobą polecającą ).

Bonus akumuluje się na twoim koncie klubowym, możesz wygodnie przelewać go na swoje konto bankowe ( po opłaceniu podatku) lub korzystać z niego w postaci własnych zakupów w Coral Club.

Każdy zakup produktów akumuluje się w postaci punktów, po zebraniu 500 punktów dostajesz 10 % zwrotu za zakupy. Ilość punktów zebranych jest nieograniczona, im więcej punktów nazbierasz w miesiącu, tym większy % zwrotu dostaniesz na koniec miesiąca.

! To może być 1 krokiem do założenia własnego biznesu z Coral Club, co nie będzie wymagał od was żadnych wkładów, samo polecenia wystarczy.

Nie musisz sam kupować produkty, natomiast jak będziesz to robił, będziesz dostawać 25 % od punktów zebranych co miesiąc. Zebranymi punktami możesz rozliczać się za swoje zakupy nie wydając nic z własnego budżetu.

Dostaniesz od nas dostęp do comiesięcznych promocji na produkty Coral Club. Bardzo starannych klubowiczów będziemy nagradzać upominkami i niespodziankami ( w postaci produktów, eventów, szkoleń i td)

Od momentu aktywacji konta klubowego, dostaniesz od nas dostęp do bazy wiedzy Coral Club na temat zdrowia, piękna i biznesu. Dalej już tylko twoje zaangażowanie oraz umiejętności pomogą ci w rozwijaniu swojej kariery w Coral Club. My jak zarówno nasi partnerzy z Coral Club (ludzie z całego Świata) będziemy ci szkolić oraz konsultować na każdym etapie.

Chcesz mieć swój własny biznes bez wkładu własnego