Pierwszą zasadą jest jakość

Procedury produkcyjne i wewnętrzne sprawdzania jakości wcielają w życie najsurowsze wymagania, znakiem tego bez obaw zapraszamy do naszych fabryk niezależnych audytorów.

Produkujemy zgodnie ze standardami GMP (Good Manufacturing Product),  HACCP (Haard Analysis and Critical Control Points) i ISO (Internatiolan Organisation for Standardization).

Drugą zasadą jest gwarancja bezpieczeństwa:

Zanim produkt firmy Coral Club będzie wprowadzony na rynek robimy łańcuch wymagających testów. Przeprowadzamy kontrole jakości i surowców w prywatnych laboratoriach i niezależnych centrach technologii i mikrobiologii.

Dobieramy wyselekcjonowane składniki, co wpływa na skuteczność i bezpieczeństwo produktu, to wszystko szczególnie sprawdza się na każdym etapie, od początku do końca.

Wszystkie nasze produkty są testowane pod względem składników aktywnych, mikroorganizmów, izotopów promieniotwórczych, metali ciężkich, substancji toksycznych i pestycydów.

Trzecią zasadą jest pracą z uznanymi specjalistami:

W procesach produkcyjnych uczestniczą uznani specjaliści z branży biochemii i dietetyki. Oni mają dostęp do najnowszych osiągnięć technologii i wyników badań. To wszystko pozwala na stopniowe wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów dla zdrowia i piękna.

Czwarta zasadą są nasze składniki:

Prawdziwa jakość zaczyna się od czystych, silnych i równoważonych składników, co najważniejsze jest ich źródło. Używamy do produkcji naturalnych składników, co pozwala dostarczać ludziom produkty w najbardziej wygodniej i biodostepnej formie.

Dużo produktów zawierają opatentowane składniki takie jak Cureit, Verisol, Lifenol, JBB20. Bezpieczeństwo możemy zagwarantować dzięki takim technologiom jak Concordix, Cracked Cell wall, Liposomal, Polar and Non polar sandwiching, Silver Sol.

Piątą zasadą jest używania nowoczesnych technologij:

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu co pozwala nam na dostęp do świata najnowocześniejszych technologii, co przedstawione na rynku. To daje nam przewagę w zapewnieniu najwyższej jakości produktów. Naszym źródłem innowacji jest twoje poszukiwanie zdrowego stylu życia, dlatego szukamy cały czas nowych rozwiązań w zakresie produktów, nowych miejsc produkcji. Stad właśnie nasza szeroka geografia działania firmy Coral Club.