6 maja, 2023

Domowy detox = zdrowe odżywienie + Coral detox

W Internecie jest mnóstwo domowych systemów detoksykacji, które obiecują szybkie rezultaty. Opierają się na poście, odżywianiu na czczo, koktajlach, świeżych sokach lub warzywach przez krótki czas. Ale to nie ma nic wspólnego z detoksem. Po przeczytaniu artykułu, zrozumiesz, dlaczego najskuteczniejszym domowym detoksem = zdrowe odżywienie + Coral detox.

DOMOWY Detox nie jest systemem odchudzającym, jego głównym zadaniem jest oczyszczanie. Ale w trakcie naprawdę pozbędziesz się nadwagi.

Nasi klienci chudną na 3-4 kg miesięcznie.

W WYNIKU DOMOWEGO DETOXU:

bóle głowy ustępują
♦ przestajesz cierpieć na obrzęki
♦ poprawia się jakość skóry
♦ normalizuje się trawienie
♦ usuwają się reakcje alergiczne
♦ przywraca się praca wszystkich systemów
♦ obniża się poziom „złego” cholesterolu
♦ ułatwia się przebieg chorób przewlekłych
♦ po 2-3 miesiącach stosowania – tłuszczaki (wen) rozpuszczają się
♦ po 4-6 miesięcy – kamienie w pęcherzyku żółciowym, nerki miękną
♦ przywraca się metabolizm węglowodanów, normalizuje się poziom cukru we krwi.

Program Coral Detox eliminuje przyczynę tych dolegliwości, a nie skutki. Dlatego jego połączenie z prawidłowym odżywianiem jest skuteczne w redukcji masy ciała i pozbyciu się obrzęków. Domowy detoks to pierwszy krok na drodze do wyzdrowienia. 

DLACZEGO ORGANIZM NIE MOŻE SAM PORADZIĆ

Toksyny to nie tylko toksyczne substancje chemiczne, które pojawiają się w żywności, wodzie lub powietrzu. Każdego dnia powstają w nas – podczas rozpadu białek, tłuszczów, śmierci komórek, wirusów. Jest to naturalny proces. Zwykle takie substancje powinny być usuwane z moczem, kałem, potem, wydychanym powietrzem. 

toksyny

                  95 % obecnego jedzenia składa się z trujących organizm składników

Kiedy ilość napływających toksyn jest większa niż system wydalniczy jest w stanie usunąć, zaczynają się one gromadzić. Pierwszą wyraźną oznaką zatrucia jest spadek ciśnienia krwi.

PIEKŁO ZDROWEGO CZŁOWIEKA –  120/80

Substancje trujące osadzają się w postaci soli na ścianach naczyń krwionośnych. Występuje zwężenie kanału, więc ciśnienie krwi spada. Pojawiają się osłabienie, zmęczenie, skoki ciśnienia (jako reakcja obronna, sztuczny wzrost ciśnienia). Ponadto organizm wzmaga wydalanie przez skórę i jej przydatki: paznokcie, włosy, zęby. Jest to przyczyną wysypek skórnych, grzybicy paznokci, zapalenia błon śluzowych czy problemów z włosami.Przez górne drogi oddechowe – przyczyna częstych ostrych infekcji dróg oddechowych, przeziębień, zapalenia migdałków, zapalenia zatok, zapalenia oskrzeli, astmy. 

A potem następuje dystrybucja toksycznych substancji z ważnych dla życia narządów – do komórek tłuszczowych, stawów, kości. Efektem jest przyrost masy ciała, stany zapalne stawów (zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów). Aby zmniejszyć stężenie w przestrzeni międzykomórkowej, nasz organizm kieruje tam dodatkową ilość wody – tak powstaje obrzęk.

Jest to bardzo krótki opis procesu. 

DOMOWY DETOKS – ŁATWY I WYGODNY

Toksyny dzielą się na dwie duże grupy: 

  1. Rozpuszczalny w wodzie (80%) – rozpuszcza się w wodzie, filtrowany przez nerki, wydalany przez układ moczowy.
  2. Rozpuszczalny w tłuszczach (20%) – rozpuszcza się w obecności tłuszczów, detoksykacja zachodzi w wątrobie, produktem końcowym jest żółć.

Soki warzywne i koktajle detoksykacyjne nie usuwają substancji toksycznych, nie mamy toksyn rozpuszczalnych w SOKU.

1. Trzeba zmniejszyć zanieczyszczenia.

Wyeliminuj przetworzoną żywność, fast foody, cukier rafinowany, ocet, alkohol, napoje gazowane, pakowane soki, żywność zawierającą konserwanty, produkty mleczne o przedłużonej trwałości i inne produkty syntetyczne. Przeczytaj więcej TUTAJ.

Zamień produkty gospodarstwa domowego z agresywnymi komponentami na bezpieczne. 

Wybieraj naturalne kosmetyki, produkty do pielęgnacji ciała i włosów bez SLS.

2. Do usunięcia toksyn użyj programu Coral Detox.

Program detoksykacji rozpisany jest na 4 tygodnie, poprawę samopoczucia odczujesz już w 1 lub 2. Nie da się jednak w krótkim czasie rozwiązać poważnego problemu, jakim jest rozpad złogów w żółci czy nerkach. W końcu nagromadziły się przez lata, dekady. Wymaga to indywidualnej konsultacji.

OPIS PROGRAMU CORAL DETOX

Coral Detox składa się z naturalnych produktów. Pomagają aktywować naturalną detoksykację.

DLACZEGO POTRZEBNA JEST SPECJALNA WODA?

Kwestia jakości wody pitnej jest mało poruszana. Główny nacisk mediów kładzie się na to, że powinno być czysta. To nie wystarczy dla zdrowia. Pusta, martwa woda nie może dostać się do komórki. Musi być kompletna fizjologicznie, czyli odpowiadać właściwościom fizykochemicznym naszego płynu wewnętrznego.

Idealną wodę do picia można uzyskać wrzucając do niej 1 saszetkę Coral Mine i dodając zawartość 1-2 kapsułek przeciwutleniacza H-500 (na 1,5 litra). Taka woda usuwa 95% rozpuszczalnych w wodzie toksyn.

Zwróć uwagę na badanie właściwości wody pitnej. Składamy się z niej w 70-80%, dlatego nasze zdrowie w dużej mierze zależy od skutecznego schematu picia.

Jeśli chodzi o toksyny rozpuszczalne w tłuszczach, ważne jest przede wszystkim radzenie sobie z tymi, które nagromadziły się w postaci złogów w narządach, stawach, kościach i komórkach tłuszczowych. Do ich rozkładu potrzebne są enzymy, a do ich usuwania KWASY TŁUSZCZOWE.

Assimilator – enzymy (enzymy) pochodzenia roślinnego.

Przy długotrwałym stosowaniu (powyżej 3 miesięcy) produkt pomaga uporać się z tłuszczakami, złogami w narządach, stawach i kościach. W przeciwieństwie do enzymów zwierzęcych (takich jak Pankreatyna, Mezim, Festal), enzymy roślinne nie uzależniają. Przeciwnie, stymulują pracę własnego układu enzymatycznego.

Jeśli masz alergię pokarmową, nietolerancję mleka lub jakichkolwiek innych produktów – często problem związany jest z niedostateczną produkcją enzymów. Enzymy pochodzące z roślin doskonale rozwiążą ten problem, pomagając przywrócić funkcje trawienne.

Lecytyna oprócz tego, że pomaga eliminować toksyny rozpuszczalne w tłuszczach, jest również doskonałym hepatoprotektorem (chroni wątrobę), aktywuje aktywność mózgu (uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych), zmniejsza ryzyko chorób serca (zmniejsza ilość „złego „cholesterolu).

JAK STOSOWAĆ CORAL DETOX

Coral Detox

Coral Detox

W ciągu dnia co najmniej 1,5 litra wody z Coral Mine i H-500, rano i wieczorem z posiłkami 2 kapsułki Lecithin, 3 razy dziennie, 1 kapsułka Assimilator. Bardzo łatwo to zapamiętać. Program jest przeznaczony na 30 dni.

Bierzemy pod uwagę:

  • CoralMine 30 saszetek – czyli jeden dziennie.
  • Antioxidant H-500 60 kapsułek – podzielone przez 30 otrzymujemy 2 sztuki dziennie – można rozpuścić w wodzie, można spożywać z jedzeniem 1 2 razy dziennie.
  • Lecytyna 120 sztuk – podzielona przez 30 dni otrzymujemy 4 – to jest 2 rano i 2 wieczorem.
  • Assimilator 90 sztuk – czyli 3 dziennie.

JAK i ILE PIĆ WODy NA Coral DETOKS

1. Norma fizjologiczna wody dla zdrowej osoby wynosi 30-40 ml na 1 kg masy ciała. Dla osoby o wadze 60 kg – 1,8-2,4 litra. Na dolnej granicy – ze zwykłym rytmem życia. Zwiększamy ilość podczas obciążeń sportowych, podczas choroby czy na detoksie.

2. Zacznij poranek od 2 szklanek wody Z Coral Mine – w ten sposób uchronisz się przed wieloma problemami zdrowotnymi.

3. Spożywać więcej rano, przestając pić 20 minut przed posiłkiem i kontynuować po półtorej godziny po posiłku.

Istnieje wiele kontrowersji związanych z piciem przed posiłkami.

Coral Mine woda

Coral Mine woda

Radzimy słuchać zdrowego rozsądku – kiedy jesz, woda jest bezużyteczna. Zwiększa tylko zawartość żołądka. Ale to nie znaczy, że absolutnie nie można pić.

Ważne jest, aby podczas domowego detoksu przestrzegać prostych zasad dietetycznych – efekt oczyszczenia będzie znacznie lepszy. A potem łatwo będzie przejść na zdrową dietę. Zrozumiesz, jak pozbyć się nadwagi bez wyniszczających diet. 

Jakość wszystkich produktów międzynarodowej firmy Coral Club potwierdzają niezależne laboratoria (Certyfikaty Jakości GMP, USD Organic, HAASP, AT-BIO 301, NSF, EcoLabel itp.). Stosowane są wyłącznie naturalne składniki.