6 maja, 2023

Zdrowe odchudzanie

Jako specjaliści od przywracania zdrowia bardzo się cieszymy, że tak postawione jest pytanie. Oznacza to, że człowiek świadomie podchodzi do procesu odchudzania, myśląc o przyszłości. W tym artykule „Zdrowe odchudzanie” opiszemy szczegółowo schemat, który okazał się skuteczny w przypadku wielu kobiet i mężczyzn. Opiera się na podstawowych zasadach fizjologii, zrozumieniu procesów trawienia i relacji między mózgiem a ciałem.

ZWIĄZEK PRZYCZYNOWY I SKUTKOWY

Pierwszą rzeczą, którą należy sobie uświadomić, jest to, że nadwaga nie wzięła się nagle znikąd, nie jest to szeroka kość ani wolny metabolizm. To efekt Twoich codziennych wyborów.

Twój obecny styl życia, twoje działania (lub brak działania) doprowadziły do ​​niepożądanych zmian w ciele. I nawet jeśli metabolizm jest powolny, cukrzyca lub oporność na leptynę są konsekwencją określonego stylu życia i diety.

Mamy nadzieję, że nie przewróciłeś teraz w myślach oczami, mówiąc, że uczę cię tutaj. Nie, nie będziemy czytać moralności. Jesteśmy pewni, że sam znasz i rozumiesz miarę swojej odpowiedzialności za aktualny stan zdrowia.

Aby więc uzyskać harmonię i zdrowie, należy zacząć wykonywać INNE DZIAŁANIA. Stopniowo zmienimy nawyki żywieniowe, przywrócimy równowagę wodno-solną oraz oczyścimy organizm z toksyn i toksyn. 

Co więcej, zrobimy to, ciesząc się procesem, a nie męką i zakazami.

Rygorystyczne diety są skuteczne tylko w celu osiągnięcia szybkich rezultatów lub określonych celów sportowych. Kiedy występuje bardzo silna motywacja zewnętrzna. Nie nadają się do zwykłego życia. A jeśli chcesz schudnąć bez szkody dla zdrowia, nie powinno być żadnych ścisłych ograniczeń.

Czy wiesz, co się dzieje, gdy przechodzisz na dietę i nagle usuwasz z diety zwykłe słodycze, zastępując je ogórkami, jabłkami i piersią z kurczaka (przesadzamy, ale wielu tak właśnie robi)? Po tygodniu takiej diety marzysz nie o nowej szczupłej sylwetce, ale o tym, kiedy to wszystko się skończy i jak zjesz swoje ulubione ciasto. Mózg potrzebuje zwykłego jedzenia, ulubionych słodyczy, bo szybkie węglowodany to najłatwiejszy sposób na uzyskanie energii i przyjemności.

Zdrowe odzywianie Coral Club

Według statystyk 95% kobiet, które przechodzą na dietę, po ponownym przybraniu na wadze.

Przeprogramujmy mózg. To twój mózg kontroluje twoje ciało, a nie odwrotnie. Więc żadnych drastycznych zmian w diecie czy stylu życia. Powoli, ale pewnie będziemy dążyć do celu. Możesz przeprowadzić u nas PEŁNY RESET ZDROWIA w zamkniętej grupie.

Doświadczeni specjaliści pomogą przeprowadzić kompetentne bezpieczne oczyszczenie organizmu, w tym oczyszczenie jelit na całej długości (fizjologicznie, bez lewatyw). Do oczyszczania używamy wyłącznie naturalnych składników – kompleksu Colo Vada Plus. Udział w Maratonie jest bezpłatny. Chcesz zapisać się – wyślij zgłoszenie na coral.life.pl@gmail.com (Imię Nazwisko, wiek, waga, problemy ze zdrowiem).

JAK STRACIĆ WAGĘ BEZ SZKODY ZDROWIA?

Cały proces jest warunkowo podzielony na 4 etapy. Możesz pozostać na każdym etapie tak długo, jak potrzebujesz.

W końcu nawet jeśli w ciągu roku wyrobisz sobie odpowiednie nawyki, to do końca życia będziesz żyć w pięknym i smukłym ciele. I nigdy nie będziesz musiał schudnąć do lata, do nowego roku, do ślubu przyjaciela i tak dalej. 

Etap 1 – analizujemy i dostosowujemy dietę, przywracamy równowagę wodną, ​​usuwamy toksyny. 

Etap 2  – oczyszczenie jelit, poprawa trawienia i procesów metabolicznych.

Etap 3 – dostosowanie diety, godzin posiłków.

Etap 4 – zmniejszenie objętości porcji (choć zazwyczaj nie jest to wymagane i wystarczą trzy pierwsze etapy).

Nasze nawyki żywieniowe kształtują nasi rodzice. Najpyszniejszy na świecie barszcz u mamy, naleśniki, ziemniaki, pierogi, placki. A po obiedzie herbata i ciastka. 

Taka dieta z przewagą węglowodanów prowadzi do naruszenia metabolizmu węglowodanów. A nadmiar energii pozyskanej z pożywienia organizm z pewnością odłoży w magazynach tłuszczu. Dodatkowo do komórek tłuszczowych wysyłane są nienaturalne składniki, których organizm nie może wchłonąć, ale nie ma czasu na usunięcie (konserwanty, barwniki, tłuszcze trans, wzmacniacze smaku).

Nagromadzenie dodatkowych kilogramów zwykle następuje na przestrzeni lat. Często zdarza się, że człowiek nagle z przerażeniem zdaje sobie sprawę, że na wadze jest już + 30-40 kg. I bieganie w Internecie w poszukiwaniu sposobu „jak szybko schudnąć bez szkody dla zdrowia”.

ZACZNIJ OD WODY.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, której musisz się teraz nauczyć, jest codzienne picie fizjologicznej normy wody. Jeszcze nie dotknęliśmy jedzenia. Ale to nie znaczy, że jeśli wcześniej ograniczałeś się do słodyczy, teraz możesz zacząć jeść wszystko z rzędu.

Woda Coral Mine

Po prostu skup się na piciu czystej wody przez cały dzień. Obliczenie swojej dawki jest bardzo proste – 30 ml x 1 kg masy ciała. Jeśli nadwaga jest większa niż 20 kg, dokonujemy obliczeń dla naszej warunkowo idealnej wagi. Średnio dziennie otrzymujesz 1,5-2 litrów CZYSTEJ wody.

Herbata, kompot, sok, owoce – nie licz! CZYSTA WODA.

Dlaczego? Bo do oczyszczenia organizmu z rozpuszczalnych w wodzie toksyn, a mamy ich 80%, potrzebujemy właśnie WODY. Żadne soki, koktajle oczyszczające nie pomogą oczyścić komórki i płyn śródmiąższowy. To wszystko sztuczki marketerów, a także bajki o cudownych lekach na odchudzanie. Dla wzmocnienia efektu oczyszczania polecamy naszym klientom wodę koralową z antyoksydantem (Coral Mine). To naprawdę najzdrowsza woda, jaką możesz pić na bieżąco. 

Oraz do usuwania toksyn rozpuszczalnych w tłuszczach – lecytyny i enzymów roślinnych. Enzymy poprawiają trawienie, oczyszczają i rozrzedzają krew, a przy dłuższym stosowaniu rozkładają różne osady w postaci wen, piasku, kamieni. Możesz dowiedzieć się więcej o programie Coral Detox, który zawiera te suplementy. 

Więc pierwszym CELEM jest KONTROLA ILOŚCI WODY PITNEJ.

Lifehack:

Rano napełnij pojemnik wymaganą objętością, wieczorem powinien być pusty;

► Jeśli większość czasu spędzasz w domu, postaw 4 półlitrowe butelki wody w widocznych miejscach, do wieczora powinny być puste;

► Kup fajną butelkę i koniecznie zabierz ze sobą wodę, jeśli wychodzisz z domu na dłużej niż dwie godziny.

DODAJ WARZYWA.

Zdrowe jedzenia Coral Club

Po pierwsze, warzywa są niskokaloryczne, a przy tym doskonale sycące. Zwłaszcza w połączeniu z białkami. 

Po drugie, błonnik poprawia trawienie, perystaltykę jelit, a także sprzyja rozwojowi zdrowej mikroflory.

CEL – 50% W DIECIE –  NIESKROBIOWE WARZYWA I OWOCE.

Można je jeść na surowo (w plastrach, sałatkach), pieczone lub duszone, gotowane na parze. Do tego stopnia, że ​​gdy przychodzisz do kawiarni-restauracji, pierwszą rzeczą, którą zamawiasz i jesz, jest duża porcja sałatki jarzynowej. A potem wszystko inne.

PODSTAWA: ogórki, pomidory, papryka, dowolna kapusta, warzywa (szpinak, koper, pietruszka, kolendra), seler, rzodkiewka, rzodkiewka, buraki, marchew, cukinia, bakłażan. Wyobraź sobie, ile różnych potraw możesz z nich ugotować.

I KONTYNUUJEMY KONTROLĘ TRYBU PICIA!

Przestrzegając tylko tych dwóch zasad, znacznie zmniejszysz kaloryczność diety. Bo im więcej wody pijesz, tym mniej chcesz jeść – to fakt. A im więcej jesz warzyw, tym mniej miejsca będzie na wysokokaloryczne potrawy. Jeśli przejdziesz przez ten etap z programem Coral Detox, zaczniesz chudnąć już w pierwszym miesiącu (bez szkody dla zdrowia). Poczujesz, jak nadmiar płynu opuszcza organizm. Wpłynie to na objętość ciała. Chociaż być może waga na razie pozostanie taka sama.

Jeśli picie wody jest dla Ciebie łatwe, świetnie! Możesz od razu zacząć wprowadzać zmiany w swojej diecie.

MNIEJ SZKODLIWE – BARDZIEJ UŻYTECZNE.

Wszelkie nienaturalne składniki nie mogą być normalnie wchłaniane przez organizm. Zaburzają trawienie, spowalniają reakcje chemiczne, zanieczyszczają. Tłuszcze trans, sztuczne barwniki, wzmacniacze smaku, konserwanty – czy masz nadzieję zbudować z tego piękną, szczupłą sylwetkę? Oczywiście możesz schudnąć nawet jedząc hamburgery, jeśli stworzysz ogólny deficyt kalorii. Ale mówimy tutaj o tym, jak schudnąć BEZ SZKODY dla zdrowia. A syntetyczna żywność nie przynosi żadnych korzyści dla naszego zdrowia.

Staraj się stopniowo ograniczać ilość „śmieciowego jedzenia” w swojej diecie i zastępuj je zdrowymi i bardziej naturalnymi przekąskami. Zajrzyj do sklepu ECO, w którym znajdziesz lody z naturalnych składników, a także pyszne batony owocowe, bezcukrowe ciasteczka i paluszki kukurydziane, pianki marshmallow, czekoladę z chleba świętojańskiego i wiele naturalnych słodyczy. 

Tylko nie daj się zwieść mitom o korzyściach płynących z fruktozy. Całe owoce, suszone owoce lub ptasie mleczko to jedno. A batony z dodatkiem fruktozy są zupełnie inne, nie ma w nich żadnej korzyści.

Zasada jest prosta – cukier nie tyle szkodzi, co jego ilość. I nie tyle samego cukru, co reszty chemii w składzie nowoczesnych słodyczy. Przeczytaj skład.

Zamiast majonezu do sałatek dodaj olej roślinny, jogurt naturalny, sfermentowane mleko lub kwaśną śmietanę. Przestań kupować kiełbaski, parówki, surimi. Mają dokładnie taką samą ilość mięsa jak karma dla psów. Daj pierwszeństwo jednoskładnikowym produktom naturalnym. Mięso, ryby, owoce morza, smalec, jajka, kawior. 

Staraj się częściej jeść w domu niż w gastronomii. Po pierwsze, będziesz w stanie kontrolować naturalność i świeżość użytych produktów. Po drugie, jest mniejsza pokusa, by zjeść coś ekstra. 

CELEM JEST USUNIĘCIE SYNTETYCZNEJ ŻYWNOŚCI Z DIETY.

majonezy, ketchupy, sosy na ich bazie

półprodukty, kiełbasy, parówki, mięso kraba / paluszki

cukier (lepiej przestać kupować cukier rafinowany)

jogurty i twarogi smakowe, szybkie śniadania

fast food (wykorzystywane są najtańsze produkty, zamienniki, wzmacniacze.

Uważnie studiujemy etykiety kupując lody, pianki owocowe, słodycze, soki i przeciery owocowe, gorzką czekoladę.

Twaróg (śmietana, kefir, ser) nie jest twarogiem (nie kwaśna śmietana, nie kefir, nie ser)!

Masło o zawartości tłuszczu poniżej 82% to margaryna (zawiera tłuszcze trans)

Określenie „tłuszcz roślinny” w składzie produktów to tłuszcze trans (o ile oczywiście nie kupuje się oleju roślinnego).

Nie musisz próbować przestać jeść wszystkich powyższych w jednej chwili, jeśli jesteś przyzwyczajony do kupowania tego przez cały czas. Wymieniaj stopniowo. Nie tylko ciągle przypominamy, że ważne jest, aby nie wprowadzać drastycznych zmian w diecie. Daj swojemu mózgowi czas na dostosowanie się. 

Jeśli jesteś przyzwyczajony do picia herbaty z trzema łyżkami cukru i herbatników przez całe życie, musisz najpierw zastąpić herbatniki czymś bardziej użytecznym i nie tak słodkim. Następnie spróbuj herbaty z miodem lub dodaj 2 zamiast 3 łyżek cukru. 

CUKIER to oczywiście zupełnie osobna kwestia.

Cukier Coral Club

Przez długi czas ze szczególnym szacunkiem patrzyliśmy na ludzi, którzy piją herbatę i kawę bez cukru i nie jedzą słodyczy. Ogólnie rzecz biorąc, nie jedzą ciastek, ciast, ciastek, lodów, a nawet małych cukierków Raffaello. Nie wierzyłem, kiedy powiedzieli, że wcale TEGO nie chcą. 

Jak to możliwe? Jak możesz nie chcieć zjeść batonika lub sernika?

Obejrzeliśmy film „CAŁY TEN CUKIER” (swoją drogą, bardzo go polecamy), przestudiowaliśmy wiele informacji na temat jego zagrożeń, mitów o dobroczynnych właściwościach fruktozy oraz opinii różnych ekspertów.  Okazuje się, że nie wystarczy zrozumieć, jak poważne szkody wyrządza naszemu organizmowi duża ilość cukru, tłuszczów trans i różnego rodzaju barwników, które stanowią podstawę współczesnego cukiernictwa. 

Słodycze to narkotyk, bez przesady. Bardzo łatwo się od nich uzależniamy.

A droga do pozbycia się „słodkiego nałogu” dla większości ludzi jest dość długa i trudna. Nie jesteśmy wyjątkami. To była poważna walka wewnętrzna. Większość bitew przegraliśmy, ulegając pokusom. Po cichu kupowaliśmy batoniki lub lody, jednocześnie emitując informacje o szkodliwości cukru. Ale w tej walce jedno jest ważne – kto stoczy ostatnią walkę! 

Teraz możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy wolni od słodyczy. I tak! Nadszedł czas, kiedy naprawdę NIE CHCEMY szkodliwych słodyczy. „Flashowanie” mózgu zostało pomyślnie zakończone! Oczywiście możemy zjeść kawałek ciastka w niedziele – lub na urodziny – ale nie więcej niż 1 raz na tydzień – 1 kawałek czegoś. 

CO POMOGŁO NAM POZBYĆ SIĘ SŁODKIEGO UZALEŻNIENIA.

Po pierwsze, przestrzeganie schematu picia. Czytaj regularne „Czemu tak ważny detoks” i „Zakwaszenia organizmu”. 

Po drugie, oczyszczenie jelit i kolonizacja pożytecznych bakterii. 

To znaczy, nie miałyśmy na myśli celu, jakim jest „schudnięcie bez szkody dla zdrowia” lub „pozbycie się uzależnienia od węglowodanów”. Skupiliśmy się na przestrzeganiu schematu picia, zastępowaniu w miarę możliwości sztucznych pokarmów naturalnymi, oczyszczaniu jelit i tak dalej. 

Skład mikroflory poważnie wpływa na nasze preferencje smakowe. Im więcej bakterii chorobotwórczych „wymaga” węglowodanów prostych, tym bardziej będziesz mieć ochotę na słodycze. 

Przez lata praktyki wypróbowaliśmy różne programy czyszczenia i wróciliśmy do systemu Colo Vada Plus. To jedyny ukierunkowany program, który pozwala skutecznie oczyścić jelita na całej długości. Pomaga pozbyć się 2-4 kilogramowych złogów, ma lekki efekt głodówki terapeutycznej.

Większość osób, które zostały oczyszczone według tego systemu zauważają, że ​​po Colo Vada naprawdę nie mają ochoty na słodkie i szkodliwe rzeczy. Jeśli zastosujesz się do zaleceń żywieniowych, to w ciągu 14 dni kubki smakowe zostaną „wyzerowane”. Oznacza to, że znacznie łatwiej będzie Ci nadal przestrzegać zdrowej diety. 

TUTAJ WIĘCEJ O „Oczyszczanie jelit”- sposób na domowe odchudzanie.

Bezpośrednio po oczyszczeniu idealnie jest kontynuować pracę nad poprawą funkcjonowania układu pokarmowego. Jest na to program celowy. Nazywa się „Zdrowy układ trawienny”, ale ma kompleksowy wpływ na trzustkę, żółć, wątrobę, jelita, żołądek i cały układ pokarmowy. Przekonaj się, istnieje doskonały skład witamin, minerałów, enzymów, kwasów tłuszczowych. W sumie 19 produktów w wyraźnie skalibrowanej ilości.

W ten sposób po cichu przeszliśmy przez 2 ważne etapy na drodze do skutecznego odchudzania bez szkody dla zdrowia. Ale nawet najszybsza opcja detoksykacji i oczyszczenia okrężnicy zajmie 6 tygodni. A razem z programem Zdrowy układ trawienny – 10 tygodni. 

4 tygodnie – Coral Detox – nauczył nas pić wodę, oczyścił dietę z resztek jedzenia.

2 tygodnie – Colo Vada – przeprowadziła kompletne oczyszczenie jelit.

4 tygodnie – Zdrowy układ trawienny – przywrócił funkcje narządów całego układu pokarmowego. 

PRZEJDŹ DO ETAPU 3 – KOREKTA DIETY

Zaczynamy dostosowywać ramy czasowe na jedzenie. Eksperci nazwali tę metodę „postem przerywanym”. Ogólnym znaczeniem jest jedzenie w ściśle określonym czasie, a pozostały czas to okres postu. Na przykład jemy przez 8 godzin – pościmy przez 16 godzin. 

Jeszcze raz przypominamy, wszystko robimy stopniowo i mądrze. 

Gotowy, aby dowiedzieć się szczegółowo, co jest czym? Skontaktuj się z nami

Kostiantyn Laktionov RUS +48 733 630 659

Anna Nepliuieva POL/RUS +48 733 654 379