Dołącz do naszej grupy Koncepcja zdrowia na Koncepja zdrowia Coral Club

Niezależny Dystrybutor
Anna Nepliuieva

coral life
coral-life
coral life
coral-life

Dołącz do naszej grupy
Koncepcja zdrowia na    Koncepja zdrowia Coral Club

coral life
coral-life
Blog o kompleksowym podejściu do zdrowia2022-08-16T21:16:54+03:00

Blog o kompleksowym podejściu do zdrowia

Co to jest tauryna?

Tauryna jest aminokwasem, po raz pierwszy wyizolowanym przez Tiedemanna i Gmelina (Niemcy) w 1827 roku z żółci wołowej. Swoją nazwę zawdzięcza greckiemu słowu taurus - „byk”. Odkrycie tauryny nie miało szczególnego znaczenia, dopóki w 1970 roku naukowcy nie odkryli jej niezbędności jako składnika odżywczego dla kotów. Bez tego zwierzęta rozwinęły ślepotę i poważne problemy z sercem.

Jak zrobić formę na lato?

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a to oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się dodatkowych kilogramów. Ale program oczyszczania powinien być efektywny i nie szkodzić naszemu zdrowiu. Musisz prawidłowo schudnąć, nie pozbawiając organizmu witamin i minerałów. W tym artykule znajdziesz 5 sposobów, które pomogą Ci pozbyć się dodatkowych kilogramów i naładują Ciebie nową energią.

Czemu tak ważny jest DETOKS, inaczej oczyszczanie organizmu?

Toksyny mają bezpośredni i pośredni wpływ destrukcyjny na strukturę komórek, narządów i układów organizmu, co może powodować różne choroby. Dlatego niezbędne jest szybkie oczyszczenie z nagromadzonych toksyn. Proces niszczenia, neutralizacji i usuwania toksyn z organizmu nazywany jest detoksykacją.

Tytuł

Przejdź do góry